HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ? Bizler Hakkında Bilgi ve Ekibimizi Burdan görebilirsiniz.

Tasarla Web İnternet Hizmetleri

 

Tasarla Web Tasarım, yenilikçi çözümler ve doğru tasarımları gerçekten uygulamak adına Türkiye’de kararlılıkla ilerleyen yegâne web tasarım firmalarından bir tanesidir. Kurumsal web sitesi, e-ticaret platformu ve kişisel web sitesi kurma adına yoğunlaşmış olan firmamız aynı zamanda grafik tasarım ve sosyal medya desteği de vermektedir.

Aynı zamanda uygulamalarımız arasında “Proje Bazlı SEO” sistemimizde yer almaktadır. SEO konularına direkt olarak proje olarak yönelen firmamız, bu konuda müşterilerini en üste taşımayı hedeflemektedir.

Gelişen ve büyüyen dijital dünyada firmaların kendisini ve hizmetlerini dijital ortamda en doğru şekilde tanıtması, kurumsal marka imajını web sitesinden anlayabileceğiniz tasarımlar üzerinde AR-GE çalışmaları yürütürken, pazar payınızı yükseltmek ve farklı müşteri kitlelerine ulaşmak içinde aynı şekilde çalışmalar yürütüyoruz.

Firmanızı dijital ortamda gün yüzüne çıkartırken web tasarım ve diğer hizmetler için ayırdığınız bütçeyi yatırım olarak kabul ediyor, bu yatırımın karşılığını alabileceğiniz web siteleri tasarlıyoruz. Orta / Küçük işletme sekmeninde verdiğimiz web tasarım hizmetlerinde yine aynı şekilde kurumsal duruş ve renkleri elden bırakmıyoruz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımı oluşturmak bizim temel görevimiz.

Tasarla, firmanızın web yatırımını doğru yapmak için en ileri teknolojileri ve tasarım trendlerini yakından takip ederek müşterilerinin web saylarına doğrudan yansıtır. Tasarla Web Tasarım bünyesinde tasarlanan her web sitesi, mutlaka ve mutlaka mobil uyumlu, SEO altyapısına %100 uygun ve yönetim paneli olmak üzere tasarlanarak müşteriye teslim edilir. Yönetim panelinde kullanıcının ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapılabilir.

Ayrıca Tasarla Web Tasarım bünyesinde tasarlanan web siteleri direkt olarak 1 yıl boyunca firma garantili olur. Teslim edildikten sonra işlemleri bitmez aksine başlar. Siteler periyodik olarak kontrol edilir, ziyaretçi, site sağlığı ve SEO raporlaması müşteriye sunulur.

Müşterilerimizin istek ve görüşlerini tam anlamaya, onların fikirlerini ve projelerini, eserlerini tam anlamıyla gösterebileceğimiz web tasarımların yanında müşterilerimize 7/24 ticket ve e-posta desteği, mesai saatleri içerisinde telefonla destek imkânı sunuyoruz.

Onaylanan ve teslim edilen web sitelerinde belirli limitler dâhilinde yazı ve görsel eklemesine herhangi bir destek paketine dâhil etmiyoruz. Bu konularda müşterinin üzerine maddi bir sorumluluk yüklemeyi etik bulmuyoruz. Yazı değişimleri ve görsel değişimleri tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Fikirlerinizi ve projelerinizi internet ortamında taçlandırmak bizim işimiz.

95%

HTML

75%

PHP

80%

MYSQL

60%

CSS

EKİBİMİZ

Tasarla Web İnternet Hizmetleri | Ekip Listesi Görev ve Alanları

Hakan Azar

TASARLA WEB KURUCUSU

Web Tasarım, Bizim işimiz :)

Şahin SOYER

Yönetici Web Master

Yetişme Aşamasında, Zehir  Zeka ve Yeteneğe Sahip Aslan Parçası.

Kadir Kalaycik

Yönetici Web Master

Sabahtan Diğer Sabaha Kadar, Kodlama Yapan.
Şikayet Edinip, Durmayan . Bunun Sonrasında 3 Gün Baygın Olarak Uyuyan Kardeşim :)

FLaRe

Yönetici WebMaster

Mp3Portali.Net'te Hergün Script Paylaşan, Yazılım Onaran, Her Denileni yapan, Ağzına Vur Lokmasını Al Misali, Cennetten Yerini garantileyen Mülayim Kardeşim :)